حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
خانه » بیوگرافی » عکس های جدید وبدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ + بیوگرافی
عکس های جدید وبدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ + بیوگرافی

عکس های جدید وبدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ + بیوگرافی

عکس های ویدا جوان بازیگر سریال ماه و پلنگ و بیوگرافی ویدا جوان

new-photos-of-vida-javan-and-bio-4

زندگینامه ویدا جوان و عکس های جدید ویدا جوان

new-photos-of-vida-javan-and-bio-6

 • نام :ویدا

  نام خانوادگی:جوان

  مدرک تحصیلی:لیسانس حسابداری

  محل تولد :تهران

  محل زندگی :تهران

  تاهل:متاهل

 • ویدا جوان لیسانس حسابداری طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزشهای استاد حمید سمندریان می باشد.

 • آشنایی و ازدواج ویدا جوان با ایلا تهرانی
  شاید جالب باشد بدانید ویدا جوان در حرکتی عجیب خودش به خواستگاری همسرش ایلا تهرانی رفته و او هم از ذوق زدگی اش همان لحظه جواب مثبت داده است.
  ایلا تهرانی:راستش را بخواهید آن چیزی که باعث شد من شیفته ویدا شودم و در تصمیم گیری ام برای ازدواج با او مصمم شوم، جسارت و قدرتی بود که در او وجود داشت، چیزی که این روزها کمتر به چشم می خورد.

new-photos-of-vida-javan-and-bio-3

 • ویدا جوان:حکایت آشنایی من و ایلا به چند سال قبل بازمی گردد، یکی از دوستانم که از علاقه ام به دوبله باخبر بود مرا به استودیو ضبط صدای «ایلا» برد تا تست دهم. طی همین جلساتی که به آنجا می رفتم و با ایلا صحبت می کردیم به این نتیجه رسیدیم که علایق مشترکمان در رنگ ها، هنر و مسائل عمیق زندگی بسیار است و حتی پس از ازدواج تفاهم ما دو نفر برای خانواده هایمان هم خیلی جالب بود.

new-photos-of-vida-javan-and-bio-2

 • مهریه ویدا جوان 7111 شاخه گل

  ایلا تهرانی:من و ویدا دوست داشتیم آنطور که دوست داریم زندگیمان را شروع کنیم و به شدت هم بر این باور بودیم که عشق و صداقتی که در زندگی ما وجود دارد باعث خوشبختی ما می شود، به همین خاطر وقت بحث مهریه به میان آمد ویدا مهریه 7111 شاخه گل رز هلندی به رنگ های سفید، قرمز و زرد را انتخاب کرد.حتی عاقد هم در مراسم عقد از این مهریه ویدا تعجب کرد. در هر حال من در طول این سال ها سعی می کنم به مناسبت های مختلف برای همسرم شاخه گلی را بخرم.

new-photos-of-vida-javan-and-bio-1

 • ویدا جوان در سریال پژمان نقش هدیه، نامزد پژمان را بازی کرد. هدیه که علاقه زیادی به فوتبالیستها و بازیگران دارد، تقریبا به همین خاطر عاشق پژمان شده است، هر چند رابطه خوبی با خواهر او پریسا ندارد و  این دو مدام با یکدیگر کل کل و بگو مگو می کنند. این نقش را قرار بود بهنوش بختیاری بازی کند که به علت حضور او در پروژه ای دیگر، منتفی شد.
  ویدا جوان و پژمان جمشیدی
  پژمان مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سروش صحت، تهیه کنندگی محسن چگینی و نویسندگی مهراب قاسم خانی و پیمان قاسم خانی ساخته بهمن 1391 تا خرداد 1392 است که از شبکه سوم ایران پخش شد.

new-photos-of-vida-javan-and-bio-5

new-photos-of-vida-javan-and-bio-7

new-photos-of-vida-javan-and-bio-8

new-photos-of-vida-javan-and-bio-9

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز