انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » اخبار اقتصادی » صحبت های جنجالی محمدرضا زائری : آیا من باید دنبال پيتزافروشي و بقالي باشم؟
صحبت های جنجالی محمدرضا زائری : آیا من باید دنبال پيتزافروشي و بقالي باشم؟

صحبت های جنجالی محمدرضا زائری : آیا من باید دنبال پيتزافروشي و بقالي باشم؟

صحبت های محمدرضا زائری در صفحه شخصی اینستاگرامش

mohammad-reza-zaeri-controversial-speaking

 • به گزارش انصاف نیوز، «محمدرضا زائری»، روحانی اصولگرا و مدیر مجموعه فرهنگی سرچشمه ی تهران در اینستاگرام خود نوشت:در يادداشتي كه براي روزنامه «صبح نو» [روزنامه اصولگرا] نوشته بودم اين چند خط هنگام انتشار مطلب حذف شده است. ابتدا اين چند خط را بخوانيد تا بعد چند سؤال بپرسم:

  * … “بايد اعتراف كنيم كه براي بسياري افراد دين و نماز و حجاب نه مال خودشان كه مال آخوندهاست !
  وقتي احساس كردم كه آنچه ناچار بر سر كشيده ام حجاب حكومت و روحانيت يا حجاب حزب اللهي هاست نه حجاب من ، به طور طبيعي هر وقت كه اجباري به حفظ آن نباشد روسري را از سر برمي دارم ! ” … *

  اما پرسشهاي من اينهاست:

  ١ – آيا در اين چند خط تهديدي براي امنيت ملي، توهين به نهادهاي رسمي يا اشخاص حقيقي، خلاف شرع يا … وجود دارد كه يك روزنامه از انتشارش نگران باشد؟

  ٢ – اگر يك روزنامه معقول و سالم مثل صبح نو هم نتواند اين چند خط را منتشر كند من بايد به چه رسانه اي در اين كشور اميدوار باشم؟

  ٣ – با اين وضعيت به كجا مي رويم؟ آيا به راستي كسي مثل من حتما بايد يا براي لثارات بنويسد و يكطرفه به زمين و زمان بد بگويد يا بايد با راديو فردا همكاري كند و چشمش را به روي همه ارزشها و حقايق ببندد؟

  ٤ – اين ملاحظات و ترس و لرزها چه نسبتي با واقعيت هاي تلخ و خطرناكي دارد كه در زير پوست شهر جاري است؟ اين فضا چه نسبتي با گسترش روزافزون فحشا و آمار ناامني و سرقت و وضعيت بلبشوي فساد اقتصادي و اوضاع موادمخدر و … دارد؟

  ٥ – واقعا ما اگر بخواهيم هم مخلصانه پاي ارزشهاي بنيادين انقلاب بايستيم و هم مردانه از واقعيت هاي تلخ بگوييم بايد چه كسي را ببينيم؟

  ٦ – اگر كسي مثل من بخواهد صادقانه و صريح و اصولي و منطقي بنويسد آيا بايد به بن بست برسد و دنبال پيتزافروشي و بقالي باشد؟

  ٧ – چه كسي قرار است به جاي شعار و تعارف به فكر تهديدهاي جدي فردا و فرداها باشد و براي آينده اين كشور و نسلهاي بعدي روشنگري كند؟

  متأسفم كه روز به روز اسباب نااميدي و سرخوردگي در اين كشور بيشتر مي شود و افراد خيرخواه و دلسوز بيش از پيش به سمت انزوا و عزلت رانده مي شوند. واقعا متأسفم!

  انتهای پیام

برچسب ها :
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز