هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » موضوعات متفرقه » ذوالفقار جایگزین ایرانی اسلحه ژ۳ رونمایی شد+تصاویر
ذوالفقار جایگزین ایرانی اسلحه ژ۳ رونمایی شد+تصاویر

ذوالفقار جایگزین ایرانی اسلحه ژ۳ رونمایی شد+تصاویر

 

سلاح

عصر امروز در حاشیه گردهمایی بسیجیان دانشگاه علوم و تحقیقات که با عنوان «آتش به اختیار» در محل مجتمع فرهنگی دانشجویی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی سابق آمریکا) برگزار شد از یک سلاح انفرادی جدید به نام ذوالفقار رونمایی به عمل آمد.

این سلاح با وزن ۳٫۵ کیلوگرم برای کالیبر ۷٫۶۲ طراحی شده و یکی از اهداف آن جایگزینی این سلاح به جای ژ۳ است.

این سلاح که توسط گروه فرهنگی مصاف طراحی شده با الگوبرداری از سه سلاح انفرادی خارجی از جمله G36، ACR و FN SCAR ساخته شده است.

استفاده از قنداق تاشو برای انجام عملیات‌های ویژه، خشاب پلیمری با قابلیت اتصال خشاب‌ها به یکدیگر، استفاده از بدنه ماژولار و نیز امکان استفاده از ریل بر روی بدنه به منظور نصب لوازم جانبی از جمله مشخصات سلاح ذوالفقار است که می‌توان در این سلاح از تیرهای ساب سونیک در آن استفاده کرد.

بنابراین گزارش، تمام متریال و مواد اولیه جهت ساخت و توسعه این سلاح در داخل کشور وجود داشته و هزینه تمام شده برای ساخت آن نیز به نسبت پایین است.

برد عملیاتی این سلاح نیز بدون اپتیک تا ۴۰۰ و با اپتیک تا ۸۰۰ متر است. این سلاح از سوی گروه سازنده به صنایع دفاع ارائه شده و در آینده تست گرم این سلاح نیز با همکاری صنایع دفاع انجام خواهد گرفت.

http://modelo.ir/wp-content/uploads/-000//1/Zolfaghar-1.jpg

سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد.

http://modelo.ir/wp-content/uploads/-000//1/Zolfaghar-3.jpg

More ذوالفقار جایگزین ایرانی اسلحه ژ۳ رونمایی شد تصاویر images

http://modelo.ir/wp-content/uploads/-000//1/Zolfaghar-2.jpg

… سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار … تصاویر برای جایگزین … ایرانی ژ۳ رونمایی شد + …

Apr 2, 1996 – سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد.

Jun 24, 2017 – رونمایی از اسلحه ذوالفقار ، جایگزین سلاح های ژ3 و کلاشینکف … سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد. … ژ۳ یک سلاح انفرادی است و دارای دو حالت خودکار و نیمه‌خودکار است. …. سلام اینطوری که من فیلم معرفی اقای رایفی پور رو دیدم ، گفتن و نشون دادن که یک خشاب دیگه هم میشه …

سلاح ذوالفقار بعنوان جایگزین ژ3 رونمایی شد + تصاویر. سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد…. مطلب در سایت اصلی.

Jun 23, 2017 – سلاح انفرادی جدید با نام ذوالفقار رونمایی شد + تصاویر. سلاح ذوالفقار. سلاح انفرادی جدید ایرانی با نام ذوالفقار توسط گروه فرهنگی مصاف رونمایی شد. … برای کالیبر 7.62 طراحی شده و یکی از اهداف آن جایگزینی این سلاح به جای ژ3 است. … برکت این همه سلاح انفرادی رونمایی میکنیم اخزشم از ژ۳ و کلاش استفاده میکنیم.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز