پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » گالری عکس » بازیگران معروف » خواننده های هالیوودی و جنگ و جدل بین آنها
خواننده های هالیوودی و جنگ و جدل بین آنها

خواننده های هالیوودی و جنگ و جدل بین آنها

خواننده , خواننده هالیوودی , خواننده های هالیوودی , دشمنی خواننده های هالیوودی , هالیوودی

 tumblr_static_tumblr_static_b4tb9jy4988ww0ogg8ws8osc8_640

دشمنی عجیب این خواننده های هالیوودی

بسیاری از خواننده ها از یکدیگر به دلایل مختلفی دشمن هستند و روی خوشی به هم نشان نمی دهند،آنان این عدم حسن نیت خود را بارها به هم نشان داده اند. شاید فکر کنید که دنیای موسیقی، دنیای ایده آلی است که همه ستاره ها با هم خوب و صمیمی هستند اما واقعیت چیز دیگری است. در واقع برخی از بزرگ ترین ستاره های دنیای موسیقی، با یکدیگر نه تنها رابطه خوبی ندارند بلکه دشمن نیز هستند، درست مانند ستاره هایی که نامشان را در اینجا برایتان آورده ایم.

۱.نیکی میناژ و مایلی سایرس

پس از این که آهنگ «Anaconda» نیکی میناژ برای موسیقی سال «VMA» انتخاب نشد، او عصبانیت خود را سر مایلی سایرس خالی کرد. او اعتقاد داشت که داوران آهنگ مایلی سایرس را بی دلیل به آهنگ او ترجیح دادند. مایلی سایرس نیز در جواب او اعلام کرد که این عصبانیت کاملا غیر منطقی است.


۲.ریحانا و سیارا

به گزارش پارس ناز اگر چه ریحانا و سیارا در گذشته رابطه خوبی با یکدیگر داشتند اما از سال ۲۰۱۱ به بعد، یعنی درست زمانی که سیارا در مصاحبه ای گفت که رفتار ریحانا با او در میهمانی خوب نبود، آتش دشمنی میان شان شعله ور شد. ریحانا نیز در توییتر خود نسبت به حرف او عکس العمل منفی نشان داد و این باعث شد

 

که کلماتی نه چندان مودبانه در توییتر میان آنها رد و بدل شود. اما خوشبختانه کمی بعد، ریحانا اعلام آتش بس کرد و آن دو پس از چت کردن خصوصی با یکدیگر، به توافق رسیدند.

۳.کالوین هریس و زین مالک

اختلاف کالوین هریس و زین مالک بر سر تیلور سویئفت بود. بعد از آنکه زین مالک فعالیت های تیلور سوئیفت را مورد انتقاد قرار داد، کالوین هریس، نامزد قبلی تیلور، با جملاتی تحقیر آمیز به این ستاره سابق گروه وان دایرکشن حمله کرد و این باعث شد که میان آنها در شبکه های اجتماعی مشاجره کلامی شدیدی در گرفت.

 

کلوین هریس در دفاع از نامزد ۲۵ ساله اش نوشت: «نفرین بر موسیقی دان هایی که از این راه به گذران زندگی می پردازند. آنها هنوز معنی موسیقی را درک نکرده اند و نمی دانند که چگونه باید از شهرت شان استفاده کنند. فرقی ندارد که هنرمند باشند یا نویسنده، بهتر است که از این هنر دور بمانند.» در این بحث و جدال فراوان زین مالک، کالوین هریس را احمق و کالوین، زین مالک را دیوانه خطاب کرد.

۴.نیکی میناژ و ماریا کری

نیکی میناژ و ماریا کری که داوران امریکن ایدل بودند در یکی از صحنه های فیلمبرداری با هم دعوا کردند و بنا به گزارشات رسیده این درگیری آنقدر شدید بود که باعث شد تهیه کنندگان این برنامه فیلمبرداری را متوقف کنند. ظاهرا آنها در حال تست گرفتن از شرکت کنندگان بودند که اختلاف نظر آنها در مورد یکی از شرکت کنندگان باعث می شود

 

آنها با هم درگیر شوند و دعوا کنند. در ویدئوی کوتاهی که توسط وب سایت تی ام زد گرفته شد، نیکی میناژ عصبانی و خشمگین درحال داد زدن و فحش دادن به ماریا کری است و با اشاره به تهیه کنندگان این برنامه می گوید: «من به آنها گفتم که نمی توانم با این خانم کنار بیایم.» در این ویدئو، کری هم در حال جواب دادن به نیکی میناژ و مشاجره کردن با اوست در حالی که کیت اربن بین این دو نشسته و سعی می کند اوضاع را آرام کند.

 

بسیاری از خواننده ها از یکدیگر به دلایل مختلفی دشمن هستند و روی خوشی به هم نشان
نمی دهند،آنان این عدم حسن نیت خود را بارها به هم نشان داده اند. شاید فکر کنید که دنیای

دشمنی عجیب این خواننده های هالیوودی بسیاری از خواننده ها از یکدیگر به دلایل
مختلفی دشمن هستند و روی خوشی به هم نشان نمی دهند،آنان این عدم حسن نیت خود را بارها
به هم …
31 جولای 2015 … اگر فکر می کنید که دعوا و درگیری و توهین های لفظی میان ستارگان … برای این که
بدانید کدامیک از خوانندگان هالیوودی به هم توهین کرده اند، ادامه مطلب را بخوانید. … حتما
آن لباس عجیب و غریب بافته شده از گوشت و اجراهای پر از خشونت …
دشمنی و نفرت در میان این خواننده های معروف ،خواننده های مخالف با هم،دشمنی در میان
خواننده ها،خواننده … ویدیویی که در یوتیوب برای خود رکورد زد +عکس · اقدام عجیب پول
درآوردن به روش چینی ها …. التون جان نیز با مدونا، خواننده مشهور هالیوودی، درگیر شده
است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز