اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار روز » اعترافات تکان دهنده یک آدمخوارها
اعترافات تکان دهنده یک آدمخوارها

اعترافات تکان دهنده یک آدمخوارها

اعترافات وحشتناک عضو گروه آدم خوارها ،از خوردن گوشت انسان خسته شدم!

مردی با مراجعه به اداره پلیس پرده از جنایتی خونبار برداشت ، جنایتی که توسط او و 3 مرد دیگر رخ داده بود. او می گفت به تازگی یک پلیس زن را گشته و بدنش را تکه تکه کردیم ، برای اثبات گفته هایم تکه هایی از اعضای بدن همان پلیس زن را برایتان آورده ام.

خوردن گوشت انسان

خانه آدمخوارها لو رفت – … حالا که او از خوردن گوشت انسان خسته شده … از زندان خسته شده‌ام …

خوردن گوشت انسان ، پلیس زنی که قربانی 4 مرد آدمخوار شد

جنایت وحشیانه 4 مرد با یک زن در آفریقای جنوبی ، خوردن گوشت انسان برای شفا و سلامتی

 مردی که نامش منتشر نشده است با همراه داشت مدارکی برای اثبات جرم به سراغ پلیس رفت تا پرده از را یکی از منزجر کننده ترین جنایات این منطقه را بردارد.

این مرد اعتراف کرد که به همراه 3 هم دست خود مدتی پیش یک زن را به قتل رسانده و گوشت بدن او را خورده اند ، حالا که او از خوردن گوشت انسان خسته شده است برای پایان دادن به این کابوس تسلیم شده.این مرد برای اثبات گفته ی خود کیسه ای به همراه داشت که محتویات آن تکه هایی از دست و پای بریده قربانی بوده است.

 به گزارش دیلی میل این مرد ادعا کرده است که خوردن گوشت انسان طبق یک رسم قدیمی برای شفابخی رواج داشته است اما او دیگر حاضر به این کار نیست و می خواهد به جنایات این چنینی پایان دهد.

مجرم نیروهای پلیس را به محلی که باقی مانده ی تکه های بریده بدن قربانیان در انجا نگه داری می شد برد ، نیروهای پلیس که به دلیل بوی بد اطراف خانه با کمی تاخیر موفق به ورود شدند اعضای تکه تکه شده ی بسیاری در انجا کشف کردند.

خوردن گوشت انسان

از خوردن گوشت انسان خسته شده ام!/ خانه آدمخوارها لو رفت مردی … انسان خسته شده ام!/ خانه …

تصویر خانه و مخفیگاه 4 مرد آدمخوار ، محل خوردن گوشت انسان

براساس همین گزارش 4 مرد جنایت کار که 22، 29، 31 و 32 ساله هستند بازداشت شدند و به زودی به جرم انها رسیدگی خواهد شد.

از خوردن گوشت انسان خسته شده ام!/ خانه آدمخوارها لو رفت

58 mins ago – مردی با مراجعه به اداره پلیس اعترافات هولناکی ارائه داد ، او که از خوردن گوشت انسان خسته شده بود گفت 4 نفر هستیم که برای شفا و سلامتی آدم کشته …

Mar 8, 2016 – خوردن گوشت انسان در بین بومیان استرالیای مرکزی رسم بود که مادران … همچنین برخی اطلاعات فاش شده از کره شمالی نشان می‌دهد که آدم‌خواری در بین …. پس از اینکه جزئیات این جنایت لو رفت، توسط پلیس دستگیر و به حبس محکوم شد. … داهمر یک قاتل زنجیره ای آمریکایی بود که بعد از کشاندن قربانیانش به خانه، آن ها را به …

Nov 2, 2013 – باورتان می شود که قبیله آدمخوارها هنوز هم وجود داشته باشد، قبایلی که … افراد این قبیله در منطقه ای زندگی می کنند که در سراسر تاریخ کمتر انسانی به آنجا رفت و آمد … این خانه ها برای اولین بار در سال 2003 و توسط یکی از خبرنگاران بی … از نظر آنها تمام قسمت های بدن یک انسان به غیر از استخوان هایش قابل خوردن است.

اجرای پروژه ی «سی» از 17 مرداد 1396 آغاز شده و تا 10 شهریور ادامه دارد. بازیگران مشهور در … خوردن گوشت انسان از خوردن گوشت انسان خسته شده ام!/ خانه آدمخوارها لو رفت

40 mins ago – مدتی است که سپرده‌های یکی از موسسات غیرمجاز در حال ساماندهی در یکی از فروشگاه %8.

برچسب ها :
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز